Новости Украины и Мира
» » Найбагітший табір Закарпаття: заміж у 12, ворота з позолотою, московські гроші та туга за Януковичем (Видео)


  Найбагітший табір Закарпаття: заміж у 12, ворота з позолотою, московські гроші та туга за Януковичем (Видео)


  У Підвиноградові, в 12 кілометрах від кордону з Румунією, розрісся табір, який отримав славу найбагатшого ромського поселення Закарпаття.

  Перші його мешканці пускали тут коріння понад 100 років тому в невпорядкованих хатинах. Але за останні 20 років деяким сім’ям вдалося побудувати палаци і обзавестися атрибутами заможного життя.

  Як живуть в Підвиноградові, хто забороняє ромам дивитися телевізор, чому дівчаткам не можна вибирати нареченого, як вирішують конфлікти всередині табору і чи є на Закарпатті справжні барони – в репортажі “Української правди“.

  Потрапити в Підвиноградів “офіційно” репортери “Української правди” намагалися на початку серпня 2018 го. А старші селища відмовили в проханні. Пояснили це днями масового хрещення жителів табору в баптистській церкві, під час якого сторонніх на ромську територію не пускають.

  Ковані ворота з позолотою, вежі, арочні вікна, мармурові колони і сходи – цю пафосну частину Підвиноградова часто порівнюють з київською Конча-Заспою або підмосковною Рубльовкою.

  Тут розмовляють на суміші української, російської та угорської мов.

  У дворах можна побачити припарковані Mercedes E-класу, Land Cruiser, BMW X5 і Mazda CX7, що ламає шаблонне уявлення про ромів як про представників соціальних низів.

  На Закарпатті вам можуть розповісти: колишня традиція “баронства” поступово зникає. Проблеми в таборах намагаються вирішувати колегіально.

  Хоча в деяких закарпатських селах шановні серед ромів сім’ї ведуть негласне суперництво за свій вплив.

  Журналісти “Української правди” стали мимовільними заручниками подібної ситуації. Після того, як ми відпрацювали в будинку приймаючої сторони і сіли в авто, виїзд з табору з двох сторін заблокували Land Cruiser і мікроавтобус.

  Виїхати без втрат вдалося тільки після втручання в конфлікт сім’ї, яка погодилася спілкуватися з нами.

  svadebnet.ruknig5.ru


  Загрузка...
  Похожие новости
 • Управлінська звітність
 • Вакарчук обратился к украинцам с мощным посланием
 • В Бердичеві маленьку дівчинку викинув з вікна квартири… власний батько?!
 • Закрыть ворота для предателей Украины: в Херсоне появится «патрульная полиц ...
 • Ляшко ответил Порошенко после слов о преодоление коррупции