Серед очних захворювань досить часто зустрічаються хвороби, які розвиваються практично безсимптомно і людина досить тривалий час може не підозрювати про наявність у себе подібних захворювань. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє зробити всебічне, об'єктивне і точне обстеження зору, тобто отримати достовірну інформацію про стан зорової системи. Мета діагностики-виявити потенційні загрози і визначити, чи потребує людина в корекції зору, лікуванні, або динамічному спостереженні вторичная катаракта. Тому, зір необхідно перевіряти:
Людям з хорошим зором
Якщо із зором все в порядку, дорослим і дітям досить проходити повну діагностику зору з метою профілактики 1 раз на рік. Якщо виявляться проблеми, лікар після першої консультації скаже, як часто згодом потрібно буде проходити перевірки.
Всім, у кого падає зір
В цьому випадку недостатньо уточнити кількість діоптрій для підбору очок, так як існують захворювання, симптоми яких схожі з короткозорістю і далекозорістю. Потрібно з'ясувати, в чому саме криється причина падіння зору. Це може показати тільки комплексне обстеження.
Тим, хто носить контактні лінзи
Лінза-чужорідне тіло для нашого ока, вона може викликати малопомітні спочатку зміни. Неправильна обробка і зберігання, перевищення термінів носіння, сон в контактних лінзах, не призначених для цього, може привести до серйозних наслідків (наприклад, вростання судин в рогівку). Діагностика зору важлива і для того, щоб лікар зміг переконатися, що вам можна носити контактні лінзи. Мало хто знає, що існують протипоказання по носінню лінз пацієнтам з патологічними змінами на рогівці ока, запальних очних процесах, алергічної непереносимості препаратів, що входять до складу розчину для зберігання і т. д.
Всім жінкам, які планують вагітність
Жінкам з нормальним зором фахівці рекомендують під час вагітності проконсультуватися у лікаря-офтальмолога як мінімум двічі: на 10-14 неделебеременности і ближче до кінця вагітності, на 34-36 тижні особливу увагу своєму зору потрібно приділити тим, у кого є короткозорість або проблеми з сітківкою, і регулярно проходити обстеження до і під час вагітності.
Кожній людині після 40-50 років, навіть не пред'являє скарг на зір
У цьому віці значно збільшується ризик виникнення вікових очних хвороб (катаракти, глаукоми та ін.). Щоб попередити або виявити на ранніх стадіях ці та інші захворювання, необхідно звернути особливу увагу на стан зору. А при таких хворобах, як цукровий діабет і гіпертонія, регулярна діагностика зору просто необхідна.
Всім дітям
У дітей зоровий аналізатор розвивається і формується, тому обстеження зору потрібно регулярно, для того щоб своєчасно виявити і скорегувати виникаючі аномалії в розвитку очей дитини. Дітям першого року життя необхідно відвідати офтальмолога в 1 місяць, півроку і рік, так як перший рік життя дитини — пора інтенсивного розвитку зору.svadebnet.ruknig5.ru
На Луганщине зарегистрирован 51 новый случай COVID-19, Северодонецк стал лидером
Вблизи Новотроицкого был уничтожен схрон со снарядами
В Луганске появилось производство бумажных стаканчиков для кофе
В Донецкой области введен карантин из-за «ковида»: что нельзя делать в «оранжевой зоне»
В Горловке попрощались уже с 15 террористами ДНР, погибших 20 февраля
В Мариуполе семейный врач обозвал украинского военного убийцей: в сети волна гнева
Какая самая большая пенсия в Казахстане: сообщили в ЕНПФ
В Казахстане скоро появятся цирки, боулинги и компьютерные клубы