Новости Украины и Мира
» Російська музика улюблена у всьому світі


  Російська музика улюблена у всьому світі


  Володимир Топоров сьогодні один з найвідоміших виконавців народної музики, народних та авторських пісень. Гармоніст, викладач гри на старовинних музичних інструментах, учасник козачого ансамблю "Осавул«, соліст ансамблів» Вар«,» Хміль«,»СМА-Батьківщина". У його репертуарі-пісні на вірші Сергія Єсеніна, Миколи Рубцова, Олександра Аверкіна, Віктора Бокова.

  Народився Володимир в 1986 році в селянській родині в селищі Кадниковский Вожегодского району Вологодської області. Закінчив Вологодське музичне училище по відділенню народного хору і вокальний факультет Московського державного університету культури і мистецтва.

  Володимир Топоров не раз представляв нашу країну у Франції, Угорщині, Греції, Литві, Македонії, Польщі, Сербії, Хорватії. Росія звучала в далекому далекому російськими народними і козачими піснями, розлив Вологодської гармонією.

  Лауреат і дипломант всеросійських і міжнародних конкурсів, лауреат премії» Імперська культура " ім. Едуарда Володіна.

  - Володимире Олександровичу, завдяки вам ми чуємо в столиці голос Вологодчини. Розкажіть про свою батьківщину.

  - Вологда для мене-не тільки саме місто, але і вся область. Коли їду додому, завжди серце стукає радісніше, а в душі таке щастя і тепло! Земля, по якій бігав босоніж, трави, від яких паморочиться голова, казковий, красивий ліс! А найголовніше-це люди і їх слово, їх діалект, і, звичайно ж, широка душа і добре серце!

  У будь-якому селі, в кожній родині завжди жила музика, Діти вбирали її з молоком матері і з пелюшок. І в моїй родині так було... я з дитинства грав на гармошці.

  Зараз в селі занепад, роботи практично немає, молодим чоловікам доводиться їхати в міста на заробітки, щоб прогодуватися, а часто і зовсім залишатися там. Ліс навколо селища вирубали, нікуди стало сходити за грибами і ягодами.

  Раніше, в моєму дитинстві, майже в кожній родині була корова, кози, кури, свині і своє господарство, а тепер жодної коровушки в окрузі не залишилося і сіно не косять, кругом все травою заростає.

  - Ви в Москві зі студентських років. Що скажете про столичну культуру?

  - У Москві я з 2005 року, багато дізнався тут і засвоїв. Якщо говорити про національну культуру, то в Москві вона є, вірніше сказати, є люди і організації, які її розвивають, передають дітям, намагаються зберегти. Але найсумніше, що держава практично не підтримує розвиток і збереження
  русская музыка національної культури.

  Я вважаю, що без традиційної культури – фольклору, народних звичаїв і свят здорового суспільства в Росії не буде. На жаль, на головних телеканалах ми бачимо в основному «попсу», рок-н-рол, ар-н-бі і т.д. Це нормально для молоді, зрозуміло, що світ не стоїть на місці. Але хоч якесь місце має бути приділено і російської традиції, тому що в ній – коріння державотворчого народу. Якщо їх не підживлювати, народ загине. Створіть просвітницькі телепередачі, покажіть нашу національну музичну традицію. У нас величезний пласт пісенного, танцювального фольклору, є чудові російські народні ансамблі, але по центральному телебаченню ми не бачимо їх.

  Так не можна!

  Я впевнений, що в недалекому майбутньому це зміниться. Люди вже зараз створюють свої ТВ канали, такі, як» Жар птиця", наприклад, і транслюють по ним російську пісню. Спасибі їм!

  Але» Жар-птиця " – кабельний телеканал, не для всіх доступний. По телебаченню не показують виконання музики на російських народних інструментах, і молодь про них не знає. Зробіть передачу " Грай, гармонь!"по федеральному каналу о восьмій годині вечора, а не в суботу о п'ятій ранку. І свідомість у народу зміниться.

  І потім, чому, питається, у нас є тільки " Грай, гармонь!"- єдина програма про російську традицію?.. Як потопаючий корабель.

  З іншого боку, телепередача "краще за всіх" вельми спірна. Навіщо морально гублять талановитих дітей, розпалюючи в них самолюбство? Адже можна дитині сказати, що ти – краще за всіх, і, все, людина пропала.

  На мій погляд, потрібно інше. Треба підтримувати рекламою фестивалі народної музики. І вони повинні бути не тільки в Сибіру і на Кубані, але і в Центральній Росії. Потрібне держзамовлення на ці заходи.

  Є фольклорні школи. Покажіть їх по телевізору. Зробіть цикл телепередач про знаменитих фольклористів.

  Багато для фольклорного руху в країні робить Сергій Старостін. Чудовий артист, глибока людина. Покажіть його по центральному телеканалу! Людина подивиться на нього і згадає: «а мій дід грав на гармошці! А, може, і мені спробувати? І онукам дати гармошку, нехай вони продовжать традицію".

  У кожної людини є генетична пам'ять, треба її розбудити.

  Давайте задумаємося: чому, коли в російській молодіжній компанії грають на балалайці, це викликає посмішки. А якщо чеченська молодь грає на своїх бубнах, навпаки, - це захоплення і захоплення?..

  - Як іноземці зустрічали ваше виконання російських пісень?

  - Хочу згадати один виступ у сербському місті Нові Сад, коли ми з ансамблем «Вільна Станиця» виступали ввечері на головній площі міста, виконували пісню «Тамо далеко». Всі до одного глядача встали і співали з нами разом. Не можу передати словами цю єдність слов'янського духу! Для сербів "Тамо далеко" як гімн. Також було і в Хорватії, в місті Цріквеніце, коли ми разом, однією сім'єю, співали романси на слова Сергія Єсеніна під гітару. Люди співали і плакали. Це ж про щось говорить!

  Іноземцям подобаються наші пісні і романси «Очі чорні», «Коробейники», «Підмосковні вечори». У слов'янських країнах дуже люблять танці, хороводи, люблять Козачі виступи з шашками, люблять балалайки. Це ми і веземо за кордон. Добре сприймають військові пісні Другої світової війни. Люблять російські романси, Шаляпіна.

  У Македонії на березі Охридського озера проходить Міжнародний фольклорний фестиваль. І коли ми, виконавці з різних країн, йдемо по місту зі своїми музичними інструментами на головну площу, це дуже красиво!

  Російська музика-яскрава і колоритна. У цьому наша відмінність від усіх.svadebnet.ruknig5.ru


  Похожие новости
 • Як торгуватися про зарплату?
 • Як розкрутити групу
 • Ахеджакова: Нехай ображають, нехай кидають в мене камінням, але я особисто ...
 • Рiшeння yрядy – yкрaїнcьким жiнкaм ВИСТАЧИТЬ ДВІ СУКНІ нa сiм рoкiв і 2 пля ...
 • НОВОСАД РОЗПОВІЛА, ЧОМУ 21 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ ОТРИМАЮТЬ ЛИШЕ МОЛОДІ ВЧИТЕЛІ


Мы в соц сетях
ukraine-zmi.info в Instagram ukraine-zmi.info в Одноклассниках ukraine-zmi.info в Facebook ukraine-zmi.info в Твиттере

Реклама
Новости

Последние новости

Жители неподконтрольной Горловки жалуются на перестрелку и разрывы

В Горловке опять не спокойно. Тишина нарушается уже в какой раз. Местные жители опять отмечают о том, что слышат «звуки войны» в западных районах. Так в социальных сетях от местных жителей поступают ...

Дончанин поведал, как получить разрешение на выезд из Донецка: продумайте максимум

Для того, чтобы беспроблемно выехать с территории ОРДО необходимо заранее продумать целый ряд факторов. Так об этом поведал местный мужчина, который выезжал с данной территории почти после года ...

Горловчане рассказали о «праздничных крещенских гуляниях» на известном городском пруду

На оккупированных территориях тоже отмечают великий праздник Крещения. Так в Горловке люди окунались в прорубь на Короленковском пруду. Для того, что бы Крещение прошло спокойно и безопасно на данном ...

Спасение пришло: в ДНР сообщил, где будут колоть вакцину от коронавируса. Список пунктов

Эпоха коронавируса возможно скоро закончится. Наконец-то медики смогли разработать и предоставить вакцину против COVID-19. Так отмечается, что в ДНР уже будет производить первая поставка вакцины. ...

Между Лисичанском и Северодонецком возможно появятся троллейбусы. Гайдай рассказал о планах

Возможно в скором времени местные жители Лисичанска смогут передвигаться между Рубежным и Северодонецком с помощью троллейбусов. Такое пока допущение было высказано главой Луганской области. На ...

Семья Горячкиных рассказала, как у них хватило смелости усыновить детей, имея четырех собственных

В Луганске проживает очень «богатая» семья. Так среди семьи Горячкиных насчитывается 12 сыновей и дочерей. Семья при этом имеет и своих биологических детей их у них четверо. Но вот как-то они однажды ...

В Северодонецке проблема с движением

Водителям стоить быть внимательными при движении по дорогам Северодонецка. Так сообщается о временном затруднении движения в связи с частичным перекрытием дорог. Временная приостановка движения будет ...

Тони Фриш доведёт до международных инстанций о случившемся взрыве на газопроводе в ЛНР

В Лутугинском районе ЛНР произошел теракт. Об этом заявила Ою кобцева, являющаяся представителем по обмену пленными. Причем теракт был совершен на газопроводе. Диверсия была организована на ...

Новости Украины и Мира

Новости Украины и Мира - это агрегатор новостей. Все наши новости взяты исключительно из других источников. Мы не несем ответственность за достоверную информацию.


Все новости пренадлежат крупнейшим украинским СМИ. Если вы являетесь автором любой из новости, вы вправе потребовать удалению её снашего ресурса.


ТОП КОМПАНИЙ УКРАИНЫ – ГДЕ НАЙТИ? ДЛЯ ЧЕГО НУЖЕН СОЛНЕЧНЫЙ ИНВЕРТОР? ОСОБЕННОСТИ ОБУСТРОЙСТВА СИСТЕМЫ ВОДОСНАБЖЕНИЯ ЧАСТНОГО ДОМА ЧЕМ ОТЛИЧАЮТСЯ СТАЦИОНАРНЫЕ И ПЕРЕДВИЖНЫЕ ГЕНЕРАТОРЫ


© 2016-2021 Новости Украины.

«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031